I etap konkursu „Bawimy się w matematykę”

21 października odbył się I etap  konkursu „Bawimy się w matematykę”.

Podajemy wyniki:

 

Klasy IV

Maksymalna liczba punktów: 7 pkt.

Minimalna liczba punktów: 3 pkt.

Lp.  Imię i nazwisko  Klasa  Liczba 
punktów
1. Sebastian Bober 4a 7
2. Karina Czaplicka 4a 6
3. Sandra Jakimowicz 4a 5
4. Dawid Łowiński 4a 7
5. Julia Mędrek 4a 7
6. Maja Pachis 4a 7
7. Dawid Raczkowski  4a 6
8. Jan Zygmunt 4a 6
9. Filip Bućko 4b 7
10. Nikodem Kłos 4b 7
11. Wiktoria Modrzyńska 4b 3
12. Wanessa Truchan 4b 7
13. Jakub Zdanowicz 4b 7
14. Marianna Michalska 4c 6
15. Basia Moneta 4c 3
16. Mateusz Nazarczuk 4c 7
17. Filip Zapałowski 4c 7
18. Maja Kaczorek 4d 6
19. Amelia Kucharska 4d 7
20. Mikołaj Kupin 4d 7
21. Igor Sawa 4d 5
22. Igor Szulc 4d 5
23. Marcelina Zabłotowicz 4d 7
24. Dorian Gołąb 4e 6
25. Grzegorz Koral 4e 7
26. Julia Rudnik 4e 6
27. Laura Urtnowska 4e 7
28. Rafał Łeśniewski 4f 7
29. Adam Sałapa 4f 7
30. Hubert Sobański 4f 7
31. Zuzanna Gawałkiewicz 4g 7
32. Joanna Majchrzak-Pożarowska  4g 7
33. Ernest Mallek 4g 6
34. Krystian Sikora 4g 4
35. Ania Skonieczna 4g 7
36. Natalia Antoszewska 4h 7
37. Bartek Betlej 4h 6
38. Marcel Broda 4h 7
39. Grześ Kula 4h 7
40. Piotrek Mika 4h 4
41. Paulina Żabicka 4h 4
42. Korneliusz Kamińska 4i 7
43. Mikołaj Koper 4i 7
44. Julia Krajewska 4i 7
45. Aleksander Kuriata 4i 6
46. Hania Rybicka 4i 7
47. Dawid Sychel 4i 6
48. Karolina Boboń 4j 7
49. Filip Chmielewski 4j 7
50. Mateusz Ciesielski 4j 7
51. Amelia Fila 4j 7
52. Julia Kaczorowska 4j 7
53. Patrycja Konieczna 4j 7
54. Wiktoria Kubrak 4j 4
55. Natalia Stachnal 4j 7
56. Szymon Stecyniak 4j 6
57. Natalia Piekarska  4j 4
58. Oliwia Bierbasz 4k 7
59. Mikołaj Hoduń 4k 7
60. Michał Krzywania 4k 7
61. Maksymilian Litwin 4k 7
62. Adrian Malinowski 4k 6
63. Julia Chruściel 4l 7
64. Ola Jarosz 4l 7
65. Natalia Pypa 4l 5
66. Szymon Szponder 4l 7


Klasy V

Maksymalna liczba punktów: 10 pkt.

Minimalna liczba punktów: 5  pkt.

Lp Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1. Dolak Jakub 5a 7
2. Karpińska Amelia 5a 2
3 Kopczyński Dawid 5a 10
4. Niedźwiecki Kacper 5a 10
5. Pecio – Crook Peter 5a 10
6. Szulc Bartosz 5a 10
7. Wardowska Julia 5b 9
8. Zaucha Hubert 5a 8
9. Formański Igor 5b 10
10. Kandar Dawid 5b 10
11. Mnich Weronika 5b 8
12. Woźniak Karolina 5b 9
13. Jakubowska Kalina 5c 9
14. Madrak Piotr 5c 10
15. Staniszewska Ewa 5c 10
16. Zygoń Aleksandra 5c 10
17. Lewandowski Antoni 5d 9
18. Mańkowska Alicja 5d 7
19. Spajzer Paweł 5d 9
20. Walkiw Anastazja 5d 7
21. Władyka Marta 5d 9
22. Baran Bartosz 5e 9
23. Grzyb Hiacynta  5e 10
24. Janiszewska Amelia 5e 10
25. Kurkierewicz Marcin 5e 7
26. Lis Nikola 5e 9
27. Marszałek Dawid 5e 10
28. Nowak Mateusz  5e 9
29. Prymon Jakub  5e 10
30. Targosińska Marcelina 5e 10
31. Walczak Łucja 5e 10
32. Kurek Alan 5f 10
33. Osak Maciej 5f 10
34. Wojtowicz Szymon 5f 10
35. Wymiatał Bartosz 5f 8
36. Zeissel Andrzej  5f 10
37. Gajewska Martyna 5g 10
38. Balicki Wojciech 5h 10
39. Bąkowska Daria 5h 9
40. Bitkowski Olivier 5h 1
41. Czapla Maja 5h 10
42. Igras Mateusz 5h 10
43. Samoszuk Hanna 5h 10
44 Nowakowski Adrian 5g 6

 

Klasy VI

Maksymalna liczba punktów: 10  pkt.

Minimalna liczba punktów:  5 pkt.

Lp. Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1. Kałwa Adam 6a 10
2. Koral Gracjan 6a 9,5
3. Nowak Piotr 6a 9,5
4. Wronkowska Aleksandra 6a 10
5. Gawryszak Malwina 6b 5
6. Konieczna Aleksandra 6b 7
7. Łuczków Alan 6b 2
8. Pawłowicz Julia 6b 5
9. Ogonowska Kalina 6b 10
10. Przygoda Łukasz 6b 10
11. Śliwa Klaudia 6b 9,5
12. Zaleski Piotr 6b 6
13. Hamernia Jakub 6c 8,5
14. Kaźmierczak Aleksandra 6c 9,5
15. Nowak Jakub 6c 10
16. Pecio – Crook Lucas 6c 6
17. Porowska Olga 6c 9,5
18. Kozicki Tycjan 6d 9,5
19. Lenczyk Maks 6d 7
20. Gazińska Alicja 6e 0
21. Grzankowska Julia 6e 2,5
22. Jankowska Nikola 6e 5,5
23. Leśniewska Maria 6e 8,5
24. Łątka Martyna 6e 9,5
25. Radziwanowski Michał 6e 10
26. Sidor Julia 6e 5
27. Smoliński Marcin 6e 10
28. Sopolska Weronika 6e 0
29. Starczewska Martyna 6e 5,5
30. Bohonos Aleksandra 6f 7
31. Fijałkowski Jakub 6f 8
32. Jarosz Gabriela  6f 5
33. Rymarek Julia 6f 9,5
34. Drytkiewicz Klaudia 6g 10
35. Gadomski Piotr 6g 4,5
36. Korczyc Borys 6g 6
37. Pestka Nina 6g 10
38. Serbinowski Kajetan 6g 5
39. Sterna Kajetan 6g 10