Wyniki I etapu konkursu „Ortografik”

28 października odbył się I etapu konkursu „Ortografik” podajemy wyniki konkursu

 

klasy IV

Uczniowie , którzy zakwalifikowali  się do II etapu „Ortografika”

Mikołaj Koper- 2,5 bł.
Kornelewicz Kamiński- 0,5 bł
Jakub Zdanowicz- 2,5 bł
Błażej Buchowski- 2,25 bł
Filip Chmielwski-0,25 bł
Szymon Stecyniak- 0 bł
Andrzej Buchowski- 0,5 bł
Hania Rybicka- 0 bł
Julia Krajewska- 2 bł
Krystian Sikora- 0 bł
Zuzanna Gawałkiewicz- 3,5 bł
Amelia Kucharska- 2 bł
Ola Jarosz- 1 bł
Filip Bućko- 0 bł
Maksymilian Litwin- 2 bł
Julia Rudnik- 1 bł
Natalia Stachnal- 0,75 bł
Wiktoria Kubrak- 0,5 bł
Martyna Linczuk- 0 bł
Emilia Szymanowicz- 0,25 bł
Szymon Szponder- 0 bł
Mikołaj Hoduń- 0 bł
Adam Sałapa- 0 bł
Ernest Mallek- 2 bł
Piotr Mika- 3, 5 bł
Natalia Dudek- 2 bł
Marcelina Zabłotowicz- 0 bł
Maja Kaczorek- 1 bł
Anna Skonieczna- 1,5 bł
Marcin Stefański- 0 bł
Julia Mędrek- 0 bł
Oliwia Bromirska- 4 bł
Klaudia Buczek- 2 bł
Maja Packis- 1 bł
Jakub Kościolek- 0 bł
Jakub Białobrzeski- 0 bł
Amelia Fila- 0 bł
Wiktoria Modrzeńska- 1, 5 bł
Julia Chruściel- 1 bł
Alina Bajer- 0 bł
Anita Śpila- 1 bł

Uczniowie, którzy nie zakwalifikowali się do następnego etapu:

Borys Boczek- 4, 5 bł
Paweł Mika- 6, 5 bł

klasy V

Uczniowie , którzy zakwalifikowali  się do II etapu „Ortografika”

1.Bartosz Baran 0 bł
2. Dominika Chochoł 0 bł
3.Maciej Osak 0 bł
4.Zuzanna Kucharska 0 bł
5.Wiktoria Czajkowska 0 bł
6. Dawid Kandar 0 bł
7.Ewa Staniszewska 0 bł
8.Marcelina Targosińska 0 bł
9.Martyna Gajewska 0 bł
10.Mateusz Nowak 0 bł
11.Jakub Dołęga 0 bł
12.Kamil Myśków 0 bł
13.Daria Bąkowska 0 bł 
14.Julia Ratajczak 0 bł
15.Justyna Ziaja 0 bł 
16.Szymon Lorenc  0 bł
17.Nikola Lis 0 bł
18.Hiacynta Grzyb 0 bł
19.Bartosz Wymiatał 0,25 bł
20.Alicja Mańkowska 0,25 bł
21.Marta Władyka 0,25 bł
22.Szymon Dębski 0,25 bł
23.Zuzanna Kosobucka 0,25 bł
24.Dawid Marszałek 0,5 bł
25.Wiktoria Erdman 0,5 bł
26.Adam Dobieżyński 0,75 bł
27.Wojciech Balicki 1 bł
28.Magdalena Rzempała 1 bł
29.Igor Formański 1 bł
30.Peter Pecio-Crook 1 bł
31.Kalina Jakubowska 1,5 bł
32.Marcin Kurkiewicz 2,25 bł
33.Paweł Spajzer 2,5 bł
34.Jakub Klukowski 2,5 bł
35.Julia Latko 3 bł
36.Kacper Niedźwiecki 3 bł
37.Dawid Kopczyński 3 bł
38.Zuzanna Dobosz 3,25 bł
39.Alicja Niewiadomska 3,5 bł
40.Grzegorz Kowalski 4 b
41.Piotr Madrak 4 bł
42.Łucja Walczak

Uczniowie, którzy nie przeszli do drugiego etapu:

1. Wiktoria Wach 4,25 bł
2.Maja Czapla 5 bł 
3.Kuba Mieszko 5 bł

klasy VI

Uczniowie , którzy zakwalifikowali  się do II etapu „Ortografika”

1.     Jagoda Matuszak
2.     Kalina Ogonowska,
3.     Lucas Pecio-Crook 
4.     Klaudia Drytkiewicz
5.     Julia Rymarek
6.     Aleksandra Bohonos
7.     Aleksandra Kaźmierczak
8.     Julia Pawłowska,
9.     Jakub Gibniewski
10.  Klaudia Śliwa
11.  Bartosz Taczała
12.  Igor Brożek
13.  Jakub Hamernia
14.  Nina Pestka
15.  Aleksander Sorokin
16.  Adrian Boulange 
17.   Malwina Gawryszak