II etap konkursu „Bawimy się w matematykę”

W sobotę 18 listopada odbył się  II etap konkursu „Bawimy się w matematykę” podamy wyniki:

 

 

klasy 4

Maksymalna liczba punktów: 9 pkt.

Minimalna liczba punktów: 6 pkt.

Lp.  Imię i nazwisko  Klasa  Liczba 
punktów
1. Jakub Kościołek 4a 9
2. Julia Mędrek 4a 9
3. Maja Pachis 4a 9
4. Jan Zygmunt 4a 7
5. Filip Bućko 4b 9
6. Wiktoria Modrzyńska 4b 9
7. Wanessa Truchan 4b 9
8. Jakub Zdanowicz 4b 9
9. Mateusz Nazarczuk 4c 6
10. Maja Kaczorek 4d 9
11. Amelia Kucharska 4d 9
12. Igor Szulc 4d 9
13. Marcelina Zabłotowicz 4d 9
14. Grzegorz Koral 4e 9
15. Julia Rudnik 4e 8
16. Laura Urtnowska 4e 9
17. Maja Gwiaździnska 4f 9
18. Adam Sałapa 4f 9
19. Hubert Sobański 4f 9
20. Patryk Socha 4f 9
21. Joanna Majchrzak-Pożarowska  4g 9
22. Ernest Mallek 4g 9
23. Krystian Sikora 4g 7
24. Ania Skonieczna 4g 8
25. Natalia Antoszewska 4h 9
26. Bartek Betlej 4h 9
27. Marcel Broda 4h 7
28. Grześ Kula 4h 9
29. Korneliusz Kamińska 4i 8
30. Julia Krajewska 4i 8
31. Hania Rybicka 4i 9
32. Dawid Sychel 4i 9
33. Karolina Boboń 4j 8
34. Mateusz Ciesielski 4j 9
35. Julia Kaczorowska 4j 9
36. Wiktoria Kubrak 4j 9
37. Natalia Stachnal 4j 9
38. Szymon Stecyniak 4j 9
39. Hania Pieczkowska 4j 9
40. Mikołaj Hoduń 4k 9
41. Michał Krzywania 4k 9
42. Maksymilian Litwin 4k 6
43. Adrian Malinowski 4k 8
44. Julia Chruściel 4l 8
45. Ola Jarosz 4l 9
46. Szymon Szponder 4l 9

Lista osób niezakwalifikowanych do III etapu:

Lp.  Imię i nazwisko  Klasa  Liczba
punktów
1. Karina Czaplicka 4a 4
2. Sebastian Bober 4a 3
3. Klaudia  Buczek 4a 5
4. Sandra Jakimowicz 4a 0
5. Dawid Łowiński 4a 4
6. Dawid Raczkowski  4a 4
7. Nikodem Kłos 4b 5
8. Marianna Michalska 4c 5
9. Basia Moneta 4c 1
10. Igor Sawa 4d 3
11. Michał Jagodziński 4e 4
12. Zuzanna Gawałkiewicz 4g 0
13. Piotrek Mika 4h 0
14. Mikołaj Koper 4i 5
15. Amelia Fila 4j 2
16. Patrycja Konieczna 4j 0
17. Oliwia Bierbasz 4k 5

 

klasy 5

Maksymalna liczba punktów: 10 pkt.

Minimalna liczba punktów: 7 pkt.

Lp Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1. Dolak Jakub 5a 9
2. Kopczyński Dawid 5a 9
3 Michalak Lukasz 5a 10
4. Niedźwiecki Kacper 5a 10
5. Pecio – Crook Peter 5a 7
6. Szulc Bartosz 5a 10
7. Zaucha Hubert 5a 9
8. Formański Igor 5b 10
9. Kandar Dawid 5b 10
10. Mnich Weronika 5b 8
11. Dołęga Jakub 5c 9
12. Jakubowska Kalina 5c 10
13. Madrak Piotr 5c 9
14. Rzempała Magdalena 5c 10
15. Staniszewska Ewa 5c 10
16. Zygoń Aleksandra 5c 10
17. Lewandowski Antoni 5d 10
18. Mańkowska Alicja 5d 10
19. Spajzer Paweł 5d 9
20. Władyka Marta 5d 10
21. Baran Bartosz 5e 7
22. Czajkowska Wiktoria 5e 10
23. Grzyb Hiacynta 5e 9
24. Janiszewska Amelia 5e 10
25. Kurkierewiczwicz Marcin 5e 9
26. Majewski Maciej 5e 10
27. Marszałek Dawid 5e 9
28. Nowak Mateusz 5e 10
29. Prymon Jakub  5e 10
30. Targosińska Marcelina 5e 10
31. Walczak Łucja 5e 10
32. Kurek Alan 5f 10
33. Niedlich Szymon 5f 10
34. Wojtowicz Szymon 5f 10
35. Wymiatał Bartosz 5f 10
36. Gajewska Martyna 5g 10
37. Nowakowski Adrian 5g 9
38. Balicki Wojciech 5h 10
39. Bąkowska Daria 5h 10
40. Czapla Maja 5h 10
41. Igras Mateusz 5h 10

Lista osób niezakwalifikowanych do III etapu:

Lp.  Imię i nazwisko  Klasa  Liczba
punktów
1 Walkiw Anastazja 5d 5
2 Klukowski Jakub 5h 5

 

klasy 6

Wyniki klas 6 podamy w późniejszym terminie

Maksymalna liczba punktów:10  pkt.

Minimalna liczba punktów: 7 pkt.

Lp. Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1. Kałwa Adam 6a 10
2. Nowak Piotr 6a 9,5
3. Wronkowska Aleksandra 6a 9,5
4. Gawryszak Malwina 6b 10
5. Konieczna Aleksandra 6b 9,5
6. Pawłowicz Julia 6b 7,5
7. Ogonowska Kalina 6b 10
8. Przygoda Łukasz 6b 9
9. Śliwa Klaudia 6b 10
10. Zaleski Piotr 6b 8
11. Hamernia Jakub 6c 8
12. Nowak Jakub 6c 7
13. Pecio – Crook Lucas 6c 10
14. Porowska Olga 6c 8
15. Kozicki Tycjan 6d 10
16. Łątka Martyna 6e 10
17. Sidor Julia 6e 10
18. Fijałkowski Jakub 6f 10
19. Jarosz Gabriela  6f 9,5
20. Rymarek Julia 6f 10
21. Korczyc Borys 6g 8
22. Pestka Nina 6g 9,5
23. Serbinowski Kajetan 6g 10
24. Sterna Kajetan 6g 10

Lista osób niezakwalifikowanych do III etapu:

Lp.  Imię i nazwisko  Klasa  Liczba
punktów
1 Lenczyk Maks 6d 2