Za nami lekcja otwarta historii w klasie 5 F naszej szkoły przygotowana przez p. Wiktorię Knap – nauczycielkę historii i wos-u w SP 8 w Policach oraz doradcę metodycznego w zakresie historii w ZCDN w Szczecinie. W czasie zajęć zaprezentowano wykorzystanie nowoczesnych i angażujących metod nauczania: szereg aplikacji, mówiące awatary, gogle VR, makiet oraz minidrukarki 3D. Ponadto kluczowe elementy Oceniania Kształtującego, uogólniając dobre praktyki w nauczaniu historii. Lekcję obserwowali: Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Urzędu Miejskiego w Policach, Dyrekcja Szkoły oraz nauczyciele z Polic, Trzebieży, Klinisk Wielkich, Gryfina, Szczecina, Goleniowa i Tanowa jak również studenci – przyszli nauczyciele historii. Zapraszamy do zapoznania się z relacją TV Police, której ekipa odwiedziła nas w czasie zajęć: