OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA

Dnia 28.10.2017 r. w ramach „Poranka na sportowo” odbyła się IV edycja Turnieju  Badmintona. Celem turnieju była popularyzacja zapomnianej przez niektórych uczniów  gry rekreacyjnej jaką jest kometka.  Z roku na rok rośnie poziom rozgrywek oraz umiejętności zawodników a także ich liczba – ponad 40 uczniów klas IV-VI. Każdy uczestnik otrzymał „zdrową przekąskę” czyli jabłuszko, a dla najlepszych były medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Do finału awansowali :
Aleksander Sorokin, Michał Łaszczuk, Lukas Pecio-Crook,  Martyna Starczewska, Martyna Łątka, Filip Zapałowski, Julia Rymarek, Igor Formański, Marysia Leśniewska, Roksana Łosek, Dominik Szymański i Nikola Jankowska.
W klasyfikacji końcowej:

1 miejsce zajął – Aleksander Sorokin

2 miejsce – Lukas Pecio-Crook

3 miejsce – Dominik Szymański

I 4 miejsce – Roksana Łosek.

Wszystkim zawodnikom i  sędziom dziękujemy  za udział oraz za przestrzeganie zasad „fair play”.

Zapraszamy na kolejny „Poranek na sportowo”, podczas którego uczniowie klas IV rywalizować będą w grze drużynowej „Zbijak” – 25.11.2017r.