Wyniki II etapu Konkursu Ortograficznego „Ortografik”

25 listopada odbył się II etap Konkursu Ortograficznego „Ortografik”.
Gratulujemy uczniom, którzy zakwalifikowali się do następnego etapu konkursu!

Kolejny etap – 9 grudnia. Niebawem nauczyciele przekażą zestawy zadań. Tym razem uczniowie będą pisali dyktando.

 Wyniki II etapu:

klasy IV

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do III etapu konkursu: 

1. Natalia Stachnal 2 bł
2. Wiktoria Kubrak 2 bł
3. Julia Kaczorowska 1 bł
4. Andrzej Buchowski 4 bł
5. Jakub Zdanowicz 0 bł
6. Szymon Szponder 0 bł
7. Filip Zapałowski 1 bł
8. Krystian Sikora 1 bł
9. Hanna Rybicka 0 bł
10. Maja Pachis 1 bł
11. Julia Mędrek 2 bł
12. Amelia Kucharska 2 bł
13. Maja Kaczorek 0 bł
14. Marcelina Zabłotowicz 1 bł
15. Amelia Fila 0 bł
16. Monika Dzieńdziczewska 1 bł
17. Nikosem Kłos 3 bł
18. Filip Bućko 4 bł
19. Igor Szulc 4 bł
20. Martna Zinczuk 4 bł
21. Aleksandra Jarosz 0 bł
22. Mikołaj Koper 2,5 bł
23. Korneliusz Kamiński 4 bł
24. Julia Chruściel 1 bł
25. Iga Gniwecka 3 bł
26. Mikołaj Hoduń 0,5 bł
27. Marcin Stefański 1,5 bł
28. Julia Krajewska 3 bł
29. Jakub Kościołek 0 bł
30. Adam Sałapa 0 bł
31. Julia Rudnik 2 bł
32. Szymon Stecyniak 0 bł
33. Maksymilian Litwin 2,5 bł

klasy V

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do III etapu konkursu: 

1.Szymon Wojtowicz 0 bł.
2.Maciej Osak 0 bł.
3.Szymon Niedlich 0 bł.
4.Daria Bąkowska 0 bł.
5.Hania Kustrzycka 0 bł.
6.Alan Kurek 0 bł.
7.Maciej Majewski 0 bł.
8.Kacper Niedźwiecki 0 bł.
9.Szymon Lorenc 0 bł.
10.Mateusz Nowak 0 bł.
11.Dominika Chochoł 0 bł.
12.Dawid Kandar 0 bł.
13.Nikola Lis 0 bł.
14.Bartosz Wymiatał 0 bł.
15.Jakub Dołęga 0 bł.
16.Martyna Gajewska 0 bł.
17.Bartosz Baran 0 bł.
18.Andrzej Zeissel 0 bł.
19.Zuzanna Kucharska 0 bł.
20.Wiktoria Czajkowska 0 bł.
21.Ada Mazur 0 bł.
22.Marcelina Targosińska 0 bł.
23.Hiacynta Grzyb 0,25 bł.
24.Zuzanna Kosobucka 0,25 bł.
25.Igor Formański 0,75 bł.
26.Zuzanna Dobosz 1 bł.
27.Alan Dobieżyński 1 bł.
28.Wojciech Balicki 1 bł.
29.Kalina Jakubowska 1 bł.
30.Dawid Kopczyński 1 bł.
31.Łukasz Michalak 1 bł.
32.Dawid Marszałek 1 bł.
33.Wiktoria Erdman 1 bł.
34.Magdalena Rzempała 1 bł.
35.Ewa Staniszewska 1 bł.
36.Alicja Niewiadomska 1,25 bł.
37.Amelia Karpińska 1,25 bł.
38.Amelia Janiszewska 1,5 bł.
39.Alicja Mańkowska 2 bł.
40.Piotr Madrak 2 bł.
41.Paweł Spajzer 2,25 bł.
42.Marcin Kurkierewicz 2,5 bł.
43.Martyna Gajewska 3 bł.

klasy VI

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do III etapu konkursu: 

1.Jakub Hamernia,
2.Roksana Porowska,
3.Natalia Stefańska,
4.Aleksandra Kaźmierczak,
5.Aleksandra Bohonos,
6.Klaudia Drytkiewicz,
7.Nina Pestka,
8.Julia Rymarek,
9.Malwina Gawryszak,
10.Bartosz Taczała,
11.Igor Brożek,
12.Adrian Boulange,
13.Lucas Pecio-Crook,
14.Aleksander Sorokin,
15.Klaudia Śliwa,
16.Kalina Ogonowska,
17.Jagoda Matuszczak,
18.Kuba Fijałkowski