ŚWIĄTECZNY KIERMASZ W SP8 

 Już 6 XII od samego rana powitał nas w szkole bardzo wesoły tańczący i rozśpiewany Mikołaj. Sprawił radość wszystkim, którzy zawitali do naszej szkoły. Chętnie pozował do zdjęć ciągnąc za sobą saneczki z zieloną choinką, a zarazem informując nas poprzez plakat o zbliżającym się 8 XII kiermaszu świątecznym.Gdy nadszedł oczekiwany dzień, na korytarzu szkolnym można było podziwiać przepiękne, kolorowe rękodzieła świąteczne. Na każdym mini stoisku poszczególne klasy wraz z super mamami, sprzedawały swoje wyroby i oczywiście pyszne wypieki swoich rodziców. Było kolorowo i smacznie. Każdy znalazł coś dla siebie.
Wszystkich łączy jeden budujący i zasługujący na naśladowanie najważniejszy cel- nieść radość i pomoc tam gdzie jest ona szczególnie oczekiwana, a zwłaszcza w Radosny czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia.
Za ogromny wysiłek podziękowania kierowane są do uczniów klas I-III, pań wychowawczyń i kochanych rodziców, którzy swój czas i talent poświęcają by uczyć, że warto jest naśladować św. Mikołaja.

Zbieraliśmy na:

  • adoptowaną przez szkołę sp.8 dziewczynkę KURSHAN NGITOME
  • rozbudowę hospicjum pw. Królowej Apostołóww Policach
  • pomoc uczniom naszej szkoły
    W sumie zebrano 8095,00 
                                      JEST TO NASZA WSPÓLNA RADOŚĆ – DZIĘKUJEMY!!!

Koordynator s. Lidia
Zapraszamy do galerii