Warsztaty bożonarodzeniowe z I e

Najlepszym sposobem na poczucie magii świąt są wspólne przygotowania. Nic tak nie zacieśnia więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi, jak wspólnie spędzony czas. Okres przedświąteczny jest wspaniałą okazją, by połączyć siły, wykorzystać kreatywność obu pokoleń i razem przygotować ozdoby świąteczne.
W poniedziałek 5 grudnia 2017r. rodzice, dzieci z klasy 1e oraz ich młodsze rodzeństwo spotkali się, aby wspólnie przygotować ozdoby na Szkolny Kiermasz Świąteczny. Wynikiem ich pracy były przepiękne i wyjątkowe cudeńka choinkowe. Powstały przeróżne bombki, Mikołaje, choinki, świeczniki gwiazdki i wieńce. Pracom towarzyszyło wiele radości. Dzieci wspierane przez rodziców cierpliwie przygotowywały kolejne elementy ozdób. W tej twórczej pasji wszyscy puszczali wodze fantazji ozdabiając swoje prace. To było naprawdę udane popołudnie!