Wyniki III etapu Konkursu Matematycznego „Bawimy się w matematykę”

W sobotę 16 grudnia odbył się III etap Konkursu Matematycznego „Bawimy się w matematykę” podajemy wyniki:

 

klasy 4

Maksymalna ilość punktów: 8

 Minimalna ilość punktów: 7

Do następnego etapu zakwalifikowali się:

Lp. Imię i nazwisko Klasa Liczba punktów
1. Julia Mędrek 4a 8
2. Filip Bućko 4b 8
3. Wiktoria Modrzyńska 4b 8
4. Wanessa Truchan 4b 8
5. Jakub Zdanowicz 4b 8
6. Mateusz Nazarczuk 4c 8
7. Zapałowski Filip 4c 8
8. Amelia Kucharska 4d 7
9. Igor Szulc 4d 8
10. Marcelina Zabłotowicz 4d 8
11. Grzegorz Koral 4e 8
12. Julia Rudnik 4e 8
13. Laura Urtnowska 4e 8
14. Maja Gwiaździnska 4f 8
15. Adam Sałapa 4f 8
16. Hubert Sobański 4f 8
17. Patryk Socha 4f 8
18. Joanna Majchrzak-Pożarowska 4g 8
19. Ernest Mallek 4g 8
20. Krystian Sikora 4g 8
21. Ania Skonieczna 4g 8
22. Natalia Antoszewska 4h 8
23. Bartek Betlej 4h 7
24. Grześ Kula 4h 7
25. Korneliusz Kamiński 4i 8
26. Julia Krajewska 4i 7
27. Karolina Boboń 4j 8
28. Mateusz Ciesielski 4j 8
29. Filip Chmielewski 4j 8
30. Julia Kaczorowska 4j 8
31. Wiktoria Kubrak 4j 8
32. Natalia Stachnal 4j 8
33. Szymon Stecyniak 4j 8
34. Hania Pieczkowska 4j 8
35. Mikołaj Hoduń 4k 8
36. Michał Krzywania 4k 8
37. Maksymilian Litwin 4k 8
38. Julia Chruściel 4l 8
39. Ola Jarosz 4l 8
40. Szymon Szponder 4l 8
41. Aleksander Kuriata 4i 8

Do następnego etapu nie zakwalifikowali się:

Lp. Imię i nazwisko Klasa Liczba punktów
1. Hania Rybicka 4i 3
2. Dawid Sychel 4i 4

 

klasy 5

 Maksymalna ilość punktów: 10

 Minimalna ilość punktów: 9

Do następnego etapu zakwalifikowali się:

Lp Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Niedźwiecki Kacper 5a 10
2 Madrak Piotr 5c 10
3 Staniszewska Ewa 5c 10
4 Władyka Marta 5d 10
5 Kurkierewiczwicz Marcin 5e 10
6 Targosińska Marcelina 5e 10
7 Walczak Łucja 5e 10
8 Kurek Alan 5f 10
9 Nowak Mateusz  5e 10
10 Niedlich Szymon 5f 10
11 Wojtowicz Szymon 5f 10
12 Wymiatał Bartosz 5f 10
13 Zeissel Andrzej 5f 10
14 Lis Nikola 5e 9
15 Dołęga Jakub 5c 10

Do następnego etapu  nie zakwalifikowali się:

Lp Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1. Dolak Jakub 5a 5
2. Kopczyński Dawid 5a 5
3 Michalak Łukasz 5a 6
4 Pecio – Crook Peter 5a 6
5. Szulc Bartosz 5a 6
6. Zaucha Hubert 5a 5
7. Formański Igor 5b 8
8. Kandar Dawid 5b 6
9. Mnich Weronika 5b 0
10. Głuszyk Maja 5c 2
11. Jakubowska Kalina 5c 7
12. Rzempała Magdalena 5c 6
13 Zygoń Aleksandra 5c 7
14. Lewandowski Antoni 5d 5
15. Mańkowska Alicja 5d 8
16. Spajzer Paweł 5d 0
17. Baran Bartosz 5e 5
18. Czajkowska Wiktoria 5e 1
19. Grzyb Hiacynta 5e 8
20. Janiszewska Amelia 5e 6
21. Majewski Maciej 5e 6
22. Marszałek Dawid 5e 6
23. Prymon Jakub  5e 3
24. Kustrzycka Hanna 5f 6
25. Osak Maciej 5f 5
26. Gajewska Martyna 5g 5
27. Igras Mateusz 5g 3
28. Nowakowski Adrian 5g 0
29. Balicki Wojciech 5h 5
30. Bąkowska Daria 5h 4
31. Czapla Maja 5h 1

klasy 6

Maksymalna ilość punktów: 10

Minimalna ilość punktów: 9

Do następnego etapu zakwalifikowali się:

Lp. Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1 Kałwa Adam 6a 10
2 Nowak Piotr 6a 10
3 Koral Gracjan 6a 10
4 Pawłowicz Julia 6b 10
5 Ogonowska Kalina 6b 10
6 Przygoda Łukasz 6b 10
7 Śliwa Klaudia 6b 10
8 Pecio – Crook Lucas 6c 10
9 Porowska Olga 6c 10
10 Sorokin Aleksander 6c 10
11 Fijałkowski Jakub 6f 10
12 Jarosz Gabriela  6f 9
13 Pestka Nina 6g 9
14 Serbinowski Kajetan 6g 10
15 Sterna Kajetan 6g 10
16 Konieczna Aleksandra 6b 9

Do następnego etapu nie zakwalifikowali się:

Lp. Nazwisko i imię Klasa Ilość punktów
1. Wronkowska Aleksandra 6a 5
2. Zaleski Piotr 6b 4
3. Hamernia Jakub 6c 7
4. Nowak Jakub 6c 7
5. Kozicki Tycjan 6d 6
6. Rymarek Julia 6f 8
7. Korczyc Borys 6g 8