Wyniki III etapu Konkursu Ortograficznego „Ortografik”

W sobotę  9 grudnia odbył się kolejny etap  Konkursu Ortograficznego „Ortografik”.

Następny etap odbędzie się 3 lutego. Dzieci piszą dyktando. Nie dostają już zadań do opracowania.

Do półfinału zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 

klasy 4

  1. Wiktoria Kubrak- 1,25 bł
  2. Korneliusz Kamiński- 0,25 bł
  3. Amelia Kucharska- 0,5 bł
  4. Hania Rybicka- 1,25 bł
  5. Marcelina Zabłotowicz- 1 bł
  6. Natalia Stachnal- 0 bł
  7. Filip zapałowski- 0,25 bł
  8. Amelia Fila- 0,25 bł
  9. Julia Kaczorowska- 0,25 bł
  10. Julia Chruściel- 0 bł
  11. Aleksandra Jarosz- 0,25 bł
  12. Iga gniwecka- 1 bł
  13. Filip Chmielewski- 0,25 bł
  14. Nikodem Kłos-1,25 bł
  15. Jakub Zdanowicz- 0,25 bł
  16. Marcin Stefański- 0,25 bł
  17. Szymon Szponder- 0,25 bł
  18. Martyna Zińczuk- 1, 25 bł
  19. Julia Krajewska- 0,5 bł
  20. Mikołaj Hoduń- 0,25 bł

klasy 5

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do półfinału

1. Kacper Niedźwiecki 0 bł.
2. Dawid Kopczyński 0 bł.
3. Kalina Jakubowska 0 bł.
4. Bartosz Baran 0 bł.
5. Ewa Staniszewska 0bł.
6. Zuzanna Kucharska 0 bł.
7. Igor Formański 0 bł.
8. Ada Mazur 0 bł.
9. Maciej Majewski 0 bł.
10. Zuzanna Kosobucka 0 bł.
11. Dominika Chochoł 0 bł.
12. Szymon Niedlich 0 bł.
13. Hiacynta Grzyb 0 bł.
14. Alan Kurek 0 bł.
15. Bartosz Wymiatał 0 bł.
16. Zuzanna Dobosz 0,25 bł.
17. Mateusz Nowak 0,25 bł.
18. Amelia Janiszewska 0,25 bł.
19. Hania Kustrzycka 0,75 bł.
20. Alicja Mańkowska 1 bł.
21. Marcelina Targosińska 1 bł.
22. Martyna Gajewska 1 bł.
23. Wiktoria Erdman 1 bł.
24. Dawid Kandar 1 bł.

Uczniowie, którzy nie zakwalifikowali się do półfinału

1. Amelia Karpińska 1,25 bł.
2. Łukasz Michalak 1,25  bł.
3. Marcin Kurkiewicz 1,25 bł.
4. Szymon Lorenc 1,25 bł.
5. Daria Bąkowska 1,25  bł.
6. Wojciech Balicki 1,25 bł.
7. Magda Rzempała 1,5 bł.
8. Piotr Madrak 1,5 bł.
9. Alicja Niedźwiecka 1,75 bł.
10. Szymon Wójtowicz 1,75 bł.
11. Jakub Dołęga 2 bł.
12. Kamil Myśków 2 bł.
13. Paweł Spajzer 2,5 bł.
14. Wiktoria Czajkowska 2,5 bł.

klasy 6

  1. Klaudia Śliwa 2 bł.
  2. Klaudia Drytkiewicz 1,25 bł.
  3. Aleksander Sorokin 1,25 bł.
  4. Julia Rymarek 1,25 bł.
  5. Malwina Gawryszak 1 bł.
  6. Lukas Pecio – Crook 0,75 bł.
  7. Roksana Porowska 2bł.
  8. Julia Hamernia 1bł.
  9. Kalina Ogonowska 0 bł.