Dzienne archiwum: 15/05/2018

XVII Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole uczestników Gminnego Konkursu Języka Angielskiego. Tradycyjnie również rozpoczęliśmy od rywalizacji indywidualnej.
26 kwietnia uczniowie siedmiu szkół gminy Police rozwiązywali zadania z gramatyki języka angielskiego walcząc o tytuł najlepszego czwarto-, piąto- i szóstoklasisty. Przypadł on w udziale następującym osobom:

Klasy IV:
Wawrzyniec Nowicki, SP 1
Nikodem Kłos, SP 8
Nicolas Ptasznik, SP 1

Klasy V:
Błażej Gołasz, SP 8
Elena Ewangelopulu, SP Pilchowo
Elżbieta Malicka, SP Tanowo

Klasy VI:
Lukas Pecio-Crook, SP 8
Adam Kałwa, SP 8
Błażej Gorajski, SP 1

Po dwóch tygodniach, 10 maja, spotkaliśmy się raz jeszcze. Tym razem uczniowie stanęli w szranki turnieju zespołowego, który wyłonił najlepszą szkołę w gminie Police:
Zostały nią ex-aequo szkoły: nr 1 i nr 3.

Kolejne miejsca zajęli:
Szkoła Podstawowa w Pilchowie

Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz ich nauczycielom. Natomiast Gminie Police dziękujemy za ufundowanie I nagrody, jaką jest wycieczka do Poznania, i jednocześnie sponsorowi nagród rzeczowych na zdobywców II i III miejsc we wszystkich kategoriach.