Akcja „Kremówki”

Kremówkowa środa w naszej szkole to jeden z tych najwspanialszych i oczekiwanych dni nie tylko przez uczniów, ale i smakoszy kremowych słodkości. I choć kremówek było dużo, to jednak nie dla wszystkich wystarczyło. Obiecujemy, że taki słodki dzień jeszcze się powtórzy.

Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane bezpośrednio na ręce misjonarki s. Kastii, która w ubiegłym tygodniu gościła w naszej szkole i zaszczyci nas swoją obecnością w niedzielę podczas mszy św. 21.10.18.

Nasza radość jest wielka, gdyż akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem, dzięki temu Kurschan i Joseph mogą dalej kontynuować swoją naukę z innymi dziećmi. Ich rodzice są bardzo wdzięczni za dobro, którego dzięki otwartym sercom doświadczają od rodaków Jana Pawła II.

Kochanym rodzicom i uczniom –dziękujemy!