Wyniki konkursu Spell It

Z przyjemnością informujemy o wynikach Konkursu z Języka Angielskiego Spell It:

Miejsce:
I. Oskar Prus 4c
II. Nella Mazgiejko i Wiktoria Janulewicz 4h
III. Ignacy Skurka 4ł i Filip Targosiński 4b
IV. Mateusz Zyglewicz 4a
V. Wiktor Szulc 4c
VI. Artur Stachowiak, Franek Grzyb 4b, Michał Lintas 4ł, Hania Golubska 4h
Kolejny raz uczniowie klas czwartych rywalizowali w konkursie mającym na celu wyłonienie mistrza literowania i poprawnej pisowni po angielsku. Zmagano się w trzech etapach: na poziomie własnej klasy, następnie półfinał, do którego wytypowano po trzech przedstawicieli każdej klasy, aż wreszcie wielki finał.
Od rana, 23 października, dzieci napisały dyktando, które pozwoliło wyłonić finałową piętnastkę. Poziom tegorocznego konkursu zapowiadał się wysoki już na wstępie, dlatego każdą literkę trzeba było przejrzeć pod lupą i wybrać tych, którym poprawna angielszczyzna sprawia najmniej trudności.
Kolejnego dnia dzieci dołożyły wszelkich starań, by zaprezentować swoje umiejętności. Zarazem pochwalić trzeba ich fair play. Nikt nikomu nie przeszkadzał, wszyscy przyjaźnie odnieśli się do siebie, a podczas trudnych zadań, zawodnicy mogli odpowiadać w ciszy tak idealnej, że nawet mucha nie odważyłaby się zabzyczeć.

Gratulujemy najlepszym i zapraszamy do innych konkursów z języka angielskiego.