Świąteczne cudeńka

7 grudnia już od godziny 10:00 na korytarzu szkolnym można było podziwiać przepiękne, kolorowe rękodzieła świąteczne. Na każdym mini stoisku poszczególne klasy wraz z super mamami, sprzedawały „ świąteczne cudeńka”.  Było kolorowo i smacznie. Każdy znalazł coś dla siebie.

Komisja podziwiała stroiki wykonane przez rodziców poszczególnych klas i tu ogromna miła niespodzianka, wszystkie były  przepiękne. Gratulacje dla wykonawców tego pięknego rękodzieła!

Wszystkich łączy jeden budujący i zasługujący na naśladowanie najważniejszy cel- nieść radość i pomoc tam gdzie jest ona szczególnie oczekiwana, a zwłaszcza w Radosny czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia.

Za ogromny wysiłek podziękowania kierowane są do uczniów klas I-III, pań wychowawczyń i kochanych rodziców, którzy swój czas i talent poświęcają by uczyć, że warto jest naśladować św. Mikołaja.

Koordynator s. Lidia