V OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA O MISTRZOSTWO SZKOŁY KLAS IV-VI

Dnia 17.11.2018r. w ramach „Poranka na sportowo” odbyła się V edycja Turnieju  Badmintona o Mistrzostwo Szkoły klas IV-VI. Celem turnieju jest popularyzacja zapomnianej przez niektórych uczniów  gry rekreacyjnej, jaką jest kometka.  Z roku na rok rośnie poziom i umiejętności zawodników oraz ich liczba – ponad 40 uczniów klas IV-VI. Każdy uczestnik otrzymał „zdrową przekąskę”.

Do finału awansowali :

Marta Władyka, Patryk Socha, Zuzia Dobosz, Oliwia Piwońska, Roksana Łosek Ola Jarosz, Filip Zapałowski, Dominik Garbarczyk, Piotrek Madrak, Wiktor Szulc, Ernest Mallek i Natalia Pypa.

W klasyfikacji końcowej:

1 miejsce zajął – Filip Zapałowski, kl. V

2 miejsce – Wiktor Szulc, KL. IV

3 miejsce – Piotrek Madrak, kl. VI

4 miejsce – Natalia Pypa, kl. V

Wszystkim zawodnikom i  sędziom dziękujemy  za udział oraz za przestrzeganie zasad „fair play”.

Kolejnym sprawdzianem dla naszych zawodników będzie Finał Województwa Igrzysk Dzieci w Badmintonie, który odbędzie się w Lipianach 11 grudnia 2018r. W turnieju tym oprócz Filipa, Wiktora, Piotrka i Natalii naszą szkołę reprezentować będą Roksana Łosek oraz Oliwia Piwońska.
Zapraszamy do galerii