DZIEŃ OTWARY SZKOŁY

W piątek po południu (22 lutego 2018 r.) nasza szkoła miała przyjemność powitać wielu nowych gości. Do odwiedzin zachęcił ich Dzień Otwarty Szkoły. Pod opieką swoich rodziców przyszły dzieci uczęszczające do najstarszych grup przedszkolnych. Po powitaniu mogły wysłuchać krótkiego programu artystycznego w wykonaniu naszych uczniów. Później czekało wiele atrakcji w pootwieranych salach tematycznych. Można było programować, grać, rysować, malować, liczyć, śpiewać, sprawdzić swoją kondycję na sali gimnastycznej, korzystać z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Swoje sale pootwierały klasy 1-3 i 4-6. Nasi nauczyciele w prosty i przystępny sposób pokazywali, jak ciekawa może być nauka. Tego dnia rodzice mogli także zapisać dziecko do szkoły na przyszły rok szkolny.

Zapraszamy do galerii.