Archiwum kategorii: Sport

IGRZYSKA DZIECI W PIŁKĘ KOSZYKOWĄ DZIEWCZĄT.

Dnia 26.11.2018r. w hali sportowej naszej szkoły rozegrano Gminno-powiatowy Turniej Koszykówki dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Do rozgrywek zgłosiły się ekipy z trzech szkół: SP8, SP3 z Polic oraz SP z Bezrzecza.

Nasza drużyna w składzie:

  • Wiktoria Czajkowska
  • Oliwia Piwońska
  • Oliwia Rorbach
  • Zuzia Dobosz
  • Nikola Lis
  • Wiktoria Wach
  • Samanta Kubik
  • Łucja Walczak
  • Marta Władyka
  • Ala Mańkowska
  • Zuzia Kosobucka
  • Hiacynta Grzyb

zajęła II miejsce.

 

Gratulujemy!!!!!

 

 

MISTRZOSTWA KLAS VI W UNIHOKEJU

 

W sobotę 24 listopada2018r. w hali sportowej  zespoły  klas 6 wzięły udział w turnieju unihokeja zorganizowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Do rozgrywek przystąpiły reprezentacje klas: VIA, VIB, VIC, VID, VIE, VIF, VIH .

Mistrzostwo klas VI wywalczyła drużyna z klasy VIH w składzie:

– Ania Chojecka

– Natalia Niezgoda

– Oliwia Grużewska

– Daria Skowrońska

– Weronika Jabłońska

– Hubert Bednarski

– Kuba Klukowski

– Paweł Morszczyzna

– Damian Kucharski

– Olivier Bitkowski.

II miejsce zajęła klasa VIC

III miejsce –klasa VIA oraz VIF.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej rywalizacji, przestrzegania zasad kulturalnego kibicowania.
Zapraszamy do galerii

 

 

V OTWARTY TURNIEJ BADMINTONA O MISTRZOSTWO SZKOŁY KLAS IV-VI

Dnia 17.11.2018r. w ramach „Poranka na sportowo” odbyła się V edycja Turnieju  Badmintona o Mistrzostwo Szkoły klas IV-VI. Celem turnieju jest popularyzacja zapomnianej przez niektórych uczniów  gry rekreacyjnej, jaką jest kometka.  Z roku na rok rośnie poziom i umiejętności zawodników oraz ich liczba – ponad 40 uczniów klas IV-VI. Każdy uczestnik otrzymał „zdrową przekąskę”.

Do finału awansowali :

Marta Władyka, Patryk Socha, Zuzia Dobosz, Oliwia Piwońska, Roksana Łosek Ola Jarosz, Filip Zapałowski, Dominik Garbarczyk, Piotrek Madrak, Wiktor Szulc, Ernest Mallek i Natalia Pypa.

W klasyfikacji końcowej:

1 miejsce zajął – Filip Zapałowski, kl. V

2 miejsce – Wiktor Szulc, KL. IV

3 miejsce – Piotrek Madrak, kl. VI

4 miejsce – Natalia Pypa, kl. V

Wszystkim zawodnikom i  sędziom dziękujemy  za udział oraz za przestrzeganie zasad „fair play”.

Kolejnym sprawdzianem dla naszych zawodników będzie Finał Województwa Igrzysk Dzieci w Badmintonie, który odbędzie się w Lipianach 11 grudnia 2018r. W turnieju tym oprócz Filipa, Wiktora, Piotrka i Natalii naszą szkołę reprezentować będą Roksana Łosek oraz Oliwia Piwońska.
Zapraszamy do galerii

 

Unihokej klas VI

W tym roku szkolnym ostatnią edycją Poranków na sportowo były zmagania sportowe klas VI w unihokeja. Swój udział zgłosiły klasy VIB, VIc, VIE oraz VIF. Poziom rywalizacji był wyrównany.
Podliczając „małe punkty”

I miejsce zajęła klasa VIF
II miejsce –klasa  VIC
III miejsce-  klasa VIE.
Zapraszamy do galerii

Turniej Gier i Zabaw o Puchar Burmistrza Polic

10 lutego 2018 roku, w sobotę, w naszej szkole odbył się już po raz piętnasty Turniej Gier i Zabaw o Puchar Burmistrza Polic. Uczestniczyły w nim drużyny z polickich szkół podstawowych: SP nr 1, SP nr 3, SP nr 8 i SP nr 9.
W ogólnej klasyfikacji
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach – 82,5 pkt,
II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 – 63 pkt, 
III miejsce zajęła zajęła Szkoła Podstawowa nr 9 – 50 pkt,   
IV miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 –  43,5 pkt.

Zapraszamy do galerii ( Zdjęcia wykonała p. Mariola Siemińska)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu
Materiał udostępniony za zgodą Administratora strony