Sprzęt komputerowy znajdujący się w Centrum Multimedialnym z roku 2005 i 2007
został współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Biblioteka i czytelnia są czynne codziennie w godzinach od 800 do 1500, z wyjątkiem środy (w każdą środę wykonujemy prace techniczne).

O bibliotece i czytelni:

• ilość zbiorów w bibliotece – 24 tys. książek, poza tym książki mówione i inne materiały dydaktyczne na kasetach audio (190), materiały dydaktyczne na nośnikach elektronicznych (97), materiały dydaktyczne na kasetach wideo (68),
  • czasopisma dla uczniów:„Czarodziejki Witch”, „Victor Junior”, „ Przyjaciel Pies dla Miłośników Psów”, „Magazyn 13 latki”,
  • czasopisma dla nauczycieli: „Biblioteka w Szkole”, „ Biblioteka szkolne centrum informacji”,„Nowa Szkoła”, „Matematyka w Szkole”, „Psychologia w Szkole”, „ Nauczycielka Przedszkola”.

Co dzieje się w bibliotece …

Organizujemy:

• spotkania z autorami,
  • pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelnika,
  • wystawy,
  • lekcje biblioteczne,