W obu budynkach naszej szkoły radośnie obchodziliśmy Dzień Dziecka. Uczniowie mogli brać udział w specjalnych zajęciach sportowych, kiermaszu ciast, zabawach na polanie, konkursach plastycznych, wyjściach na lody, grach planszowych. Ogromna była radość dzieci i młodzieży. Widać, jak bardzo są spragnieni normalności, kontaktów rówieśniczych, zabawy.

Przy tej okazji udało się także przeprowadzić Kiermasz Ciast i uzbierać sporą sumę na wsparcie leczenia malutkiej Ingi Niedźwieckiej. Cała nasza szkoła zebrała ze sprzedaży ciast i innych słodkości sumę 7072,40 zł. Szczególnie dziękujemy wszystkim dorosłym, dzięki którym tak liczne i wspaniałe słodkości mogły zawitać na naszych stołach. Zapraszamy do oglądania zdjęć.