Internetowa społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Policach w podziękowaniu naszym cichym bohaterom.  Wam, tym wszystkim, którzy stoicie na pierwszym froncie walki z koronawirusem, lekarzom i lekarkom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym aptekarzom i aptekarkom, którzy opiekują się chorymi samemu narażając się na zakażenie, pracownikom socjalnym, którzy opiekują się wszystkimi wymagającymi pomocy, pracownikom sklepów spożywczych, drogerii, którzy zapewniają nam dostęp do produktów potrzebnych nam na co dzień, wszystkim tym, którzy sprawiają, że mimo, że zostajemy dla Was w domach, możemy nadal funkcjonować. Życzymy Wam zdrowych i spokojnych Świąt jak i dużo siły i wytrwałości.

Trzeba życzliwości i dobroci aby pomagać. Trzeba wielkości ducha aby pomagać bezinteresownie. trzeba odwagi aby nie zważając na przeszkody wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.

#DZIĘKUJEMY

Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt