• zeszyt w trzy linie i 2 zeszyty w kratkę ( jeden z nich będzie zeszytem do korespondencji między rodzicem, a nauczycielem- proszę na pierwszej stronie zapisać telefony kontaktowe do rodziców),

• 3 teczki papierowe – podpisane,

• piórnik rozkładany, wyposażony w dwa ołówki , nożyczki, gumkę, klej, temperówkę, kredki, linijkę(kredki i ołówki zatemperowane),

• ryza papieru ksero,

• materiały plastyczne w osobnej teczce z rączką:

–  blok rysunkowy A4- 1 z białymi kartkami, 1 z  kolorowymi kartkami,

–  blok techniczny A4 – 1 z białymi kartkami, 1 z kolorowymi kartkami,

–  papier kolorowy(wycinanki),

–  kredki pastele,

–  farby plakatowe,

–  dwa pędzle cienki i gruby,

–  plastelina,

• na zajęcia ruchowe dzieci przynoszą w worku:

– białą koszulkę

– spodenki czarne lub granatowe,

buty sportowe na gumowej jasnej  podeszwie – (mogą być te same, w których    chodzą w szkole).

Bardzo proszę, aby wszystkie rzeczy były podpisane,

a zeszyty, podręczniki i ćwiczenia obłożone.

Pakiet do klasy pierwszej- „Elementarz odkrywców” i książki do j. angielskiego- Tiger&Friends 1- dziecko otrzyma we wrześniu w szkole.

Religia do klasy pierwszej- „Pan Bóg jest naszym ojcem”- podręcznik i ćwiczenia cz.1 i cz.2, wyd. „wyd. Świętego Wojciecha”, red. Paweł Płaczek- najlepiej kupić obie części od razu, bo w trakcie roku jest problem z dostępem.

Proszę o osobny worek na obuwie zmienne, które dzieci zostawiają w szkole.

Przy zakupie tornistra proszę kierować się wagą plecaka, aby nie obciążać dodatkowo dzieci.

Zebranie z rodzicami

uczniów klas pierwszych odbędzie się

1 września o godz. 9.00

wraz z dziećmi( w dniu rozpoczęcia roku szkolnego).

Wychowawczynie klas pierwszych