Szanowni Państwo.

W związku z powrotem dzieci do szkół i nowymi obostrzeniami od dnia 18.01.2021 r. zostały wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu świetlicy szkolnej.

1. Przed lekcjami dzieci, tak jak dotychczas, będą  przebywać w górnej świetlicy.
  • Po lekcjach przypisane są do niżej wymienionych sal lekcyjnych i nauczycieli świetlicy:

klasy 1A, 2A, 3A         – sala nr 28       – p. Małgorzata Pilawska,
klasy 1B, 2B, 3B, 3C  – sala nr 29        – p. Iwona Kalka,
klasy 1C, 2C               – sala nr 16        – p. Marzena Więch,
klasy 1D, 2D, 3D         – sala nr 84        – p. Agnieszka Janczar,
klasy 1E, 2E, 3E         – sala nr 25         – p. Monika Kucharska,
klasy 1F, 2F, 3F          – sala nr 9       – p. Aneta Bandrowska, p. Edyta Świder,
klasy 1G, 2G, 3G        – sala nr 7           – p. Natalia Kiełczewska.

• By wywołać dziecko do domu z sali nr 7 należy, tak jak dotychczas wybrać numer szkoły 91 432 48 80 lub 91 317 79 65 i wewnętrzy 31.
  • By wywołać dzieci z innych sal należy zgłosić się do pani z obsługi , która będzie przebywała przy wejściu do szkoły. Należy podać wtedy imię i nazwisko dziecka, do której uczęszcza klasy, do  której sali zostało przypisane.
  • W celu usprawnienia wypuszczania dzieci do domu dopuszczamy, aby dziecko miało w świetlicy własny telefon komórkowy, na który sami Państwo zadzwonicie do dziecka, a ono przekaże nam Waszą wiadomość.

Zwracamy się do Państwa z prośbą, by mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci i nauczycieli ograniczyć pobyt dziecka w świetlicy do niezbędnego minimum.

Pozdrawiamy Państwa serdecznie i prosimy o wyrozumiałość w tym nietypowym funkcjonowaniu szkoły.

Nauczyciele świetlicy