28 września 2023 r. uczniowie z klas 7a, 7c, 7d, 7e, 8b i 8e wyruszyli w podróż do Międzygórza, aby tam wziąć udział w warsztatach językowych EuroWeek.

Młodzież przez 3 dni będzie miała okazję doskonalić swoje umiejętności językowe w zakresie języka angielskiego. Będzie mogła również popracować nad swoją pewnością siebie. Warsztaty będą prowadzili wolontariusze z różnych krajow: Zimbabwe, Gruzji,Włoch i Kolumbii. Organizatorką wycieczki jest p. Bianka Mazurkiewicz. Opiekę nad klasami sprawują: p. Anna Kowalewska, p. Teresa Magun, p. Romana Polasik, p. Bogumiła Markwas, p. Agnieszka Dobropolska.

Drugiego dnia warsztatów młodzież wzięła udział w kolejnych zajęciach. Uczniowie śpiewali, tańczyli, rysowali…

Ostatniego dnia uczniowie mieli okazję porozmawiać po angielsku o ważnych kwestiach społecznych. Stworzyli swoją koncepcję firmy i zaprezentowali swoje umiejętności taneczne i wokalne. Mieli również okazję pospacerować po Międzygórzu. W czasie wycieczki zobaczyli piękny wodospad, malowniczą rzekę i zaporę.

Więcej zdjęć i filmy można znaleźć tutaj.