ZASADY REKRUTACJI DZIECI DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

rok szkolny 2024/2025

Do świetlicy zostaną przyjęte wszystkie dzieci obojga rodziców pracujących, którzy nie przebywają na urlopach wychowawczych lub zdrowotnych.

Każdego roku należy zapisywać dziecko do świetlicy na nowo.

Zapisów do świetlicy należy dokonywać tylko na przygotowanym szkolnym druku– „Wniosku zapisu dziecka do świetlicy”.

Wniosek w formie papierowej dostępny będzie od 2 września 2024 roku u wychowawców klas oraz w świetlicy. Można go też pobrać na stronie szkoły.

Wypełniony wniosek dostarczyć należy w formie papierowej do wychowawców klas lub za pośrednictwem dziecka bezpośrednio do świetlicy.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania świetlicy przekazane zostaną rodzicom dzieci zapisanych do świetlicy we wrześniu.

Przydział nauczycielek świetlicy dla klas – rok szkolny 2024/2025

Klasy 1A, 2A, 3A – p. Małgorzata Pilawska  – sala nr 27
  Klasy 1B, 2B, 3B – p. Iwona Kalka  – sala nr 20
  Klasy 1C, 2C, 3C –  p.  Zuzanna Bieniek   – sala nr 28
  Klasy 1D, 2D, 3D – p. Agnieszka Janczar  –  górna świetlica (II piętro)
  Klasy  1E, 2E, 3E –  p. Monika Kucharska  – sala nr 21
  Klasy 1F, 2F, 3F  – p. Beata Kłosińska – sala nr 29
  Klasy 1G, 2G, 3G – p. Natalia Kiełczewska – s7

Kalendarium…

Dzień Sportu

20 września 2024 roku kolejny raz odbył się zorganizowany przez panie ze świetlicy Narodowy Dzień Sportu.

Tak jak i w ubiegłym roku przy organizacji uczestniczyli wolontariusze-ósmoklasiści, którym w tym miejscu pragniemy gorąco podziękować. Dzieci ze świetlicy szkolnej miały do wykonania różne sportowe zadania. Na każdego uczestnika czekał pamiątkowy medal i słodki upominek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Witamy Was po wakacjach. Mamy nadzieję, że były udane. Chętnie dowiemy się, jak Wam one minęły. W nowym roku szkolnym życzymy Wam sukcesów w nauce i  miłych wrażeń, bo będzie do nich wiele okazji.