30 września 2021 r. w naszej szkole odbył się Dzień Śliwki i Jabłka. Jabłka i śliwki to jedne z najpopularniejszych polskich owoców, które pod koniec lata goszczą niemalże na każdym polskim stole. Królują pod różnymi postaciami – na słodko i na słono, jako desery i jako napoje. Ponadto owoce te są bogatym źródłem witamin, a ich miąż jest pełen składników mineralnych. Z okazji tego dnia uczniowie przygotowali ulotki oraz informacyjne plakaty “Dlaczego należy jeść jabłka i śliwki”, by zachęcić wszystkich do spożywania tych jakże zdrowych owoców. Na zakończenie akcji odbył się kiermasz, w czasie którego można było kupić ciasta i ciasteczka z tym owocami. Samorząd Uczniowski przy ul. Piaskowej życzy wszystkim dużo zdrowia.