Przed nami upragnione ferie, więc mamy propozycję. Wszystkich uczniów klas IV - VIII oraz nauczycieli serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji konkursu fotograficznego ZWIERZAKI – ŚMIESZAKI.

Konkurs polega na uwiecznieniu swojego domowego zwierzaka (psa, kota, chomika, świnki morskiej, papugi, kanarka, żółwia i innych) w sytuacji zabawnej, nietypowej, zaskakującej.

Wymagania:

– Dostarczacie zdjęcia w formie elektronicznej i wydrukowane do dnia 9 lutego 2024.

– Zdjęcia wywołane w formacie 13×18 dostarczacie do Joanny Kowalewskiej, Beaty Kowalczyk lub do biblioteki szkolnej. Zdjęcia mają być podpisane: imię, nazwisko i klasa autora; imię zwierzaka oraz krótki opis sytuacji widocznej na zdjęciu.

– Zdjęcia w formie elektronicznej wysyłacie na adres mailowy bibliotekaszkolna@sp8police.pl, w tytule umieszczając ZWIERZAKI – ŚMIESZAKI.

Wszystkie prace zostaną wywieszone na tablicach w holu szkoły, a najlepsze nagrodzone.

Zachęcamy do udziału w konkursie 🙂

Organizatorki

Pokaż mniej