23 kwietnia odbył się biblioteczny kiermasz, podczas którego sprzedawano ciasta, książki, tomiki wierszy z konkursu "Zabawa Słowem", misie Czarusie z drukarki 3d, malowano twarze, robiono warkoczyki, działała kawiarenka i fotobudka (zdjęcia będą rozdawane w poniedziałek 13 maja).

24 kwietnia uczniowie klas 1 – 3 wysłuchali książki “Wypożyczalnia skrzydeł” autorstwa Nauczycielki Roku 2022 i bibliotekarki – Iwony Pietrzak – Płachty, traktującej o bibliotece, zawodzie bibliotekarza i potencjale książek;
– 22 – 23 kwietnia wystawa zakładek wykonanych przez uczniów klas 1 – 8 do konkursu (wyniki do końca tego tygodnia);
– Wywieszenie i udostępnienie na fb gazetki informacyjnej dotyczącej Święta Książki.
Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.