09.11.21 r. w Szkole Podstawowej nr 8 odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie Kampanii na Rzecz ZDROWIA PSYCHICZNEGO. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich klas siódmych, opiekun Samorządu Uczniowskiego, wolontariusze ze szkolnego koła POMAGACZE, dyrekcja szkoły oraz goście ze Stowarzyszenia na Rzecz Harmonii Społecznej z Powiatowego Klubu Samopomocy w Policach. W ramach kampanii we wszystkich klasach 7 zostały przeprowadzone przez pedagoga szkoły zajęcia, które dotyczyły zaburzeń psychicznych wśród nas. Dotyczyły emocji i rodzajów wsparcia osób potrzebujących pomocy. ,,Bo przecież każdy ma jakieś ograniczenia, ale kiedy jest się RAZEM one przestają istnieć”. Spotkanie zakończyło się WSPÓLNĄ FOTOGRAFIĄ z HARMONIJKĄ, która jest MASKOTKĄ KAMPANII, oraz przekazaniem słodyczy z pozytywnymi słowami typu – DZIĘKUJĘ, LUBIĘ CIĘ, UŚMIECHNIJ SIĘ, BĄDŹ SZCZĘŚLIWY!!! Każdy potrzebuje wsparcia, zabawy, zrozumienia i naszej przyjaźni – mówi Iwona Włodarska koordynator akcji.