W konkursie wzięło udział 22 uczniów naszej szkoły z klas VIII, którzy wykonali 15 prac w dwóch kategoriach. Organizatorzy ocenili oryginalność podejścia do tematu oraz wartość artystyczną i estetyczną prac.

Klasyfikacja końcowa konkursu:
SPOT FILMOWY pod hasłem: „Bezpieczni i Rozważni na drodze – nie ryzykuj w niewłaściwym miejscu przechodzenia”. Zadaniem uczestników było wyrażenie treści, które dotyczyć miały zagrożeń płynących z niewłaściwego przechodzenia przez jezdnię:
I miejsce – OBOLEWICZ MICHAŁ i TARGOSIŃSKI FILIP klasa 8 B
II miejsce – KŁOSIŃSKI MATEUSZ, MACIEJ BUDNIAK klasa 8 H
III miejsce – OLEKSIUK ALICJA klasa 8 H
*Filmy znajdują się w komentarzach do postu.
PLAKAT OSTRZEGAWCZY, ukazujący zagrożenia płynące z niewłaściwego przechodzenia przez jezdnię.
I miejsce – MACAŁA ZUZANNA klasa 8 H
II miejsce – BIENIAS AMELIA klasa 8 H
III miejsce – JANULEWICZ WIKTORIA 8H wyróżnienie – KOTNIEWICZ ZUZANNA 8 A wyróżnienie – BĄKOWSKI DAWID 8 D
Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymają m.in. karty podarunkowe do sklepu DECATHLON o wartości 50 i 100 pln, książki pt. „Mój Bieg” – Marcina Lewandowskiego, głośniki bluetooth, koszulki sportowe, odblaski i inne nagrody;
Nagrody ufundował Powiat Policki w ramach prowadzonej kampanii pn. „Na drodze wybierz Życie” oraz Uczniowski Klub Sportowy „ACTIV” w Policach.
Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie konkursem uczniom klas VIII. Cieszymy się, że bezpieczeństwo na drodze jest dla Was ważne i zwracacie uwagę na właściwe zachowania podczas przechodzenia przez jezdnię.
W imieniu organizatorów Ilona Bednarek