9 czerwca dzieci z klas 1b i 1g pojechały na wycieczkę do Alpakowego Zacisza w Bobolinie.

Oprócz zabaw z alpakami i psem Abi, brały udział w warsztatach- wykonały eko torby, odwiedziły pobliską łąkę, aby zebrać dla alpak lucernę oraz bawiły się na placu zabaw. Wycieczka zakończyła się wspólnym grillem. Było fantastyczne.