Serdecznie gratulujemy p. Iwonie Włodarskiej - naszej pani pedagog z ul. Tanowskiej i opiekunce Koła Wolontariuszy Pomagacze otrzymania nominacji do tytułu "Osobowość Roku 2022".

Komentarz umieszczony przez p. Iwonę Włodarską na jej profilu społecznościowym:

Szanowni Państwo
W związku z otrzymaną nominacją kolegium redakcyjnego do tytułu “Osobowość Roku 2022” w kategorii “Aktywność społeczna i charytatywna” chciałabym serdecznie podziękować Kapitule Redakcji.
To dla mnie szczególne wyróżnienie i zaszczyt.
Przyznana nominacja to efekt mojej wspólnej pracy z grupą wspaniałych, młodych ludzi – Wolontariuszy ze Szkolnej Grupy “Pomagacze” z SP nr 8 w Policach 😘♥️
Dziękuję wszystkim uczniom, ich rodzicom, wychowawcom oraz naszym partnerom tj. OPS w Policach, Stowarzyszeniu “Harmonia Społeczna”, Hospicjum w Tanowie i wielu, wielu innym, z którymi miałam przyjemność współpracować 👍💐
Gratuluję wszystkim nominowanym 👏👏

Dla mnie niesienie pomocy potrzebującym to nie wyścig po laur lecz wielki przywilej móc czynić dobro.

“Wszystko co czynimy nie ma gwiazdki”
Ks. Jan Kaczkowski

Wszystkie osoby, które uznałyby za zasadne wysłać SMS na moją kandydaturę proszę aby zamiast tego zasiliły tegoroczną edycję WOŚP.
Za co z góry dziękuję ♥️🍀