Dzień Pustej Klasy - dzisiaj uczymy się na dworze.

W piątek, 07.06.2024, nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji, która propaguje zajęcia w terenie. Uczniowie na łonie natury, pod przysłowiową chmurką, podejmowali różne aktywności, obserwowali przyrodę, uczyli się poza szkolnymi murami. Co w tym roku robiliśmy? Dzieci z klasy 2B, pod opieką Pani Edyty Arendt, przystąpiły do matematycznych potyczek. Klasa 2G wraz z Panią Agnieszką Pawlicką zorganizowała turniej gier planszowych. Uczniowie z klasy 6C pod wodzą Pani Magdaleny Walkowiak fotografowali LEGO w świecie przyrody. Uczyliśmy się również rozpoznawania chmur, które majestatycznie przesuwały się po polickim niebie. Klasa 4F rozwiązywała biegane dyktando, przygotowane przez Panią Magdalenę Czaplińską. Uczniowie klasy 8A zmierzyli się z oryginalnym zadaniem zaproponowanym przez Panią Joannę Mierzwę i rysowali swoje imiona na osi symetrii. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.