W słoneczny wrześniowy poniedziałek uczniowie klasy 2e udali się z wizytą do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach. Podczas zajęć               w sali edukacyjnej „Ognik” dzieci poznały tajniki pracy strażaka oraz zdobyły  cenną wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa.  Dowiedziały się też, jak należy zachować się w trakcie zagrożenia, utrwaliły alarmowe numery telefonów                          i poznały zasady udzielania pierwszej pomocy. Przez chwilę wszystkie dzieci mogły poczuć się jak strażacy, przymierzając hełm, dźwigając sprzęt gaśniczy czy wsiadając do wozu strażackiego. Zajęcia zakończyły zabawy sprawnościowe na świeżym powietrzu.

Serdeczni dziękujemy pani Eli Kucharskiej, mamie naszego Kamila,  za miłe przyjęcie i bardzo ciekawe zajęcia.