Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium w szkolnej lidze przełajowej oraz laureaci nagrody sportowca roku:
Pola Borkowska 1B
Igor Czajkowski 1F
Zofia Gamelska 3A
Małgorzata Kucharska 4G
Mark Tsiryk 4C
Kornelia Winiarczyk 6C
Laura Kubaczyk 5C
Alicja Zięba 7G
Sportowcami roku zostali:
Larysa Smołuch 8B
Tymon Tyłodziecki 8B
Drodzy Uczniowie,
serdecznie dziękujemy Wam za udział w V edycji Szkolnej Ligi Biegów Przełajowych. Wasze zaangażowanie, sportowa walka i ogromna determinacja podczas wszystkich biegów zasługują na wielkie uznanie.
Szczególne gratulacje należą się Wam za bardzo dobry wynik w ostatnim biegu, w którym udało się wyprzedzić Szkołę Podstawową nr 9. To pokazuje, że dzięki wspólnej pracy, wytrwałości i wzajemnemu wsparciu można osiągać świetne rezultaty.
Jesteśmy z Was bardzo dumni i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.