Troska o wodę jest obowiązkiem każdego człowieka!!!

Uczniowie z budynku szkoły przy ul. Tanowskiej  z klas 8c, 8e, 8f pod opieką wychowawców wzięli udział w przygotowaniu haseł motywujących wszystkich ludzi do oszczędzania wody i świadomego jej spożycia. Pani Marcela Kulewska z Powiatowe Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Policach
poprowadziła zajęcia z młodymi ludźmi. Zdrowy styl życia, energia i regularne spożywanie H2O ma szczególne znaczenie dla naszej pozytywnej energii.  Woda w środowisku to ważny temat, który poszerza naszą wiedzę. Każdy  czas, również pierwszy dzień wiosny, może być odpowiedni, aby zwiększyć naszą świadomość. ,,Staramy się wspólnie dbać o naszą planetę i naszą policką ziemię” – mówi koordynator projektu – Iwona Włodarska, pedagog szkolny.