SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU POZYTYWNIAKI wraz z opiekunami w okresie świątecznym przekazało własnoręcznie wykonane przez siebie stroiki do Ośrodka Pomocy Społecznej, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej oraz Ośrodka Opieki Społecznej i Dziennego Domu Seniora.

Ponadto dzięki pracy wolontariuszy stroiki pięknie przyozdabiały pomieszczenia Szkoły przy ul. Piaskowej i Tanowskiej.
Podczas wykonywania stroików zastanawialiśmy się i określaliśmy cele działania Naszego Koła Pozytywniakow.
Oto parę wniosków:
“Nawet jeśli sami nie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, to pomoc innym sprawia, że czujemy się potrzebni.”
“Pomoc i wsparcie to najlepszy sposób, aby być życzliwym i czuć się potrzebnym”.
” To mi zwyczajnie sprawia radość.”
“Gdy bezinteresownie pomagamy innym, niejeden z Nas czuje satysfakcję i zadowolenie.”
“Pomaganie innym jest źródłem satysfakcji i sprawia, że stajemy się lepszymi ludźmi.”
Drodzy Państwo, Kochani Uczniowie….
Życzymy Sobie i Wam, aby takich ważnych przemyśleń i wniosków było w Nas wszystkich coraz więcej.
Dziękujemy za pomoc, wsparcie i zrozumienie, gdy nie wszystko jest tak, jak zostało zaplanowane.
Pozytywniaki dopiero rozkładają swoje skrzydła dobroci, ale Wasze wsparcie jest fundamentem, aby dalsze działania pozwalały uszczęśliwiać innych – tych potrzebujących.
Wesołych świąt
Ewa Dawidowska, Joanna Pypa i POZYTYWNIAKI