Ostatnim wydarzeniem całorocznej pracy Samorządu Uczniowskiego było wspólne wyjście integracyjne.

Członkowie Samorządu spotkali się przy pizzy, gdzie mieli okazję podsumować działania realizowane w mijającym roku szkolnym, porozmawiać o wspólnych doświadczeniach oraz spędzić czas w miłej atmosferze. Następnie uczniowie udali się na lody.
Spotkanie było również okazją do podziękowania uczniom klas ósmych za ich zaangażowanie, pomysły i pracę na rzecz społeczności szkolnej.
Miało ono szczególny, pożegnalny charakter, ponieważ ósmoklasiści kończą naukę w naszej szkole i rozpoczynają nowy etap edukacji.
Wspólne wyjście sprzyjało integracji, budowaniu pozytywnych relacji oraz stanowiło miłe zakończenie kolejnego roku aktywnej działalności
Samorządu Uczniowskiego