Uczennica naszej szkoły, z klasy pierwszej, Iga Jakóbiak nagle zachorowała na ostrą białaczkę limfatyczną.

Lekarze, rodzina i sama Iga z całych sił walczą z chorobą. Nasi uczniowie z klas 1-8 przesyłają jej mnóstwo wsparcia w postaci plakatów, listów i motywacji. Są wyjątkowy w swojej empatii, o czym można się przekonać czytając ich przesłanie do Igusi. Zarówno uczniowie, jak i ich rodzice oraz pracownicy szkoły w ogromnej ilości osób i z wielkim zaangażowaniem włączyli się w festyn ,,Serce dla Igi „. Zgromadzono 12 889 zł. Środki zostały przekazane rodzicom Igi na wsparcie w trudnościach związanych z chorobą córeczki. Wszystkim zaangażowanym ludziom z całego serca dziękuje Iga z rodzicami i organizatorzy