Pierwszaki spotkały się na cyklicznej imprezie Zintegrowane Pory Roku.

. Przywitaliśmy lato w pełni gotowi do wakacji. Spotkanie miało formę piknikową. Pogoda dopisała, a zadania, które mieliśmy wykonać sprawiły nam przyjemność i radość. Wszystkim życzymy udanych wakacji.