23 września, pierwszy dzień kalendarzowej jesieni, to doskonały moment, który łączy tradycję z nowoczesnością. ,,Barwy Lata a Dary Jesieni", to wydarzenie, które jest nie tylko okazją do prezentacji dorobku rolniczego, ale także promocją zdrowego stylu życia.

Dlatego w naszej szkole powstała wystawa pod hasłem ,,Dary Jesieni”. Piękne, dorodne warzywa, owoce oraz wieniec dożynkowy, który jest symbolem zakończenia żniw i podziękowaniem za zebrane plony udekorowały korytarz szkolny.
Można podziwiać wspaniałe różnobarwne, o niesamowitych kształtkach i wielkościach dary natury oraz przeprowadzić zajęcia edukacyjne.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do przygotowania tej pięknej wystawy.
Agnieszka Zientek