W poniedziałek 27 marca 2023r. klasy 7c, 7d i 8i pod opieką p. Alicji Gizy, p. Marty Motuk, p. Katarzyny Zygmunt, p. Magdaleny Ścisłowskiej wyjechały na warsztaty językowe EuroWeek do Międzygórza - przepięknej, malowniczej miejscowości położonej w Sudetach.

Euroweek jest to program edukacyjny dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Dzięki warsztatom prowadzonym przez wolontariuszy za całego świata, m.in. z Meksyku, Albanii, Filipin, Nigerii, Zimbabwe, Gruzji i Francji uczniowie rozwijają inteligencję, uczą się komunikacji społecznej oraz rozwijają kreatywność.

Mimo długiej podroży mieliśmy jeszcze siłę na spacer nad Wodospad Wilczki. Po kolacji odbyło się zapoznanie z wolontariuszami.