29 września 2021 r. klasa 8 “H” wraz z wychowawcą p. Magdaleną Ścisłowską wybrała się do kręgielni. Nie było to jednak zwyczajne wyjście na kręgle. Korzystając z okazji nadchodzącego “Dnia Chłopaka”, dziewczęta z tej klasy, właśnie w taki sposób postanowiły uświetnić to wydarzenie. Oprócz wspólnego świętowania celem wyjścia było propagowanie różnych form rekreacji oraz wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą dyscypliną sportu, integracja zespołu klasowego, zacieśnianie relacji koleżeńskich. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z tą nową dla większości dyscypliną sportu. Nie było niezdrowej rywalizacji, a jedynie dużo śmiechu i prawdziwe sportowe emocje.
MS