Zakończyliśmy tegoroczny szkolny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SP 8 przy ul. Tanowskiej.

Graliśmy z Orkiestrą codziennie od poniedziałku sprzedając upieczone w domach uczniów i Pań z obsługi ciasta i licytując rzeczy podarowane przez uczniów i nauczycieli. W czwartek odbył się wielki finał okraszony świetnymi występami naszych uczniów. Odbyło się też podsumowanie licytacji ciasta Pana Dyrektora. Najwięcej pieniędzy (ponad 900 złotych) zebrała klasa 8D Pani Bianki Mazurkiewicz i to do uczniów 8D trafiły dwie blachy ciasta. Łącznie zebraliśmy 2600 złotych. Zebrana kwota zasiliła policki sztab WOŚP w Jasienicy. Dziękujemy wszystkim darczyńcom; uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom. Gratulujemy Samorządowi i opiekunce P. Joannie Kowalczyk organizacji szkolnego finału.