W miniony piątek klasy 6b i 6e miały niepowtarzalną okazję bawić się do woli w parku rozrywki Pomerania.

Oprócz atrakcji dostarczających solidnej dawki zdrowej adrenaliny był również czas na zwiedzanie wioski trolli oraz poznanie życia Wikingów w pięknie zaprojektowanej osadzie, gdzie można było niemal dotknąć historii dawnych czasów.
Nie zabrakło także spotkań ze zwierzętami – szczególne emocje wzbudziła burzliwa dyskusja na temat tego, czy lama rzeczywiście pluje.
Podczas wycieczki dopisywała piękna pogoda i wszystkim towarzyszył doskonały humor.
Polecamy!