Dziś uczniowie klas 2a i 2d wybrali się do Trzebiatowa na pełną emocji i niezapomnianych wrażeń „Militarną Przygodę”.

Podczas pobytu na poligonie dzieci miały okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach terenowych, poznać elementy wojskowego wyposażenia oraz sprawdzić się w różnorodnych zadaniach wymagających współpracy, zaangażowania i odwagi.
Nie zabrakło także czasu na integrację, wspólną zabawę oraz odpoczynek przy pysznym grillu.