8 listopada obchodzony jest Dzień Zdrowego Śniadania. W związku z tym ogłaszamy konkurs fotograficzny dla uczniów klas 5-8.

Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia, za pomocą telefonu komórkowego lub aparatu fotograficznego. Na zdjęciu obok głównego i kolorowego ZDROWEGO ŚNIADANIA ma się również znaleźć kartka z podpisem “Moje zdrowe śniadanie”.

Wykonane zdjęcia należy przesyłać mailem na adres bibliotekaszkolna@sp8police.pl tytułując je “konkurs Moje Zdrowe Śniadanie” w nieprzekraczalnym terminie do 4 listopada. Uczniowie z budynku przy Piaskowej/Tanowskiej proszeni są o zaznaczenie którego budynku to dotyczy. Nie zapominajcie również o podpisaniu się: imię, nazwisko i klasa.

Najlepsze prace będą zamieszczone na wystawie szkolnej, a ich autorzy otrzymają nagrody.

GORĄCO ZAPRASZAMY!