1. Piórnik z wyposażeniem-klej, nożyczki, kredki ołówkowe, ołówki 2 szt. gumka do wycierania, temperówka.
  2. Zeszyty 16-kartkowe w linie {czerwone i niebieskie} 2 szt.
  3. Zeszyty 16-kartkowe w kratkę 2 szt. {do matematyki i do korespondencji}
  4. Ryza papieru kolorowego i ryza papieru białego ksero
  5. Teczki z gumką na prace plastyczne i prace klasowe 2 szt.
  6. Obuwie zmienne obowiązujące na terenie szkoły oraz obuwie sportowe na zajęcia wf powinno mieć białą, antypoślizgową podeszwę. Na obuwie obowiązuje worek, który uczniowie będą pozostawiali w szatni szkolnej.
  7. Strój gimnastyczny na zajęcia sportowe: bluzeczka biała, bawełniana z krótkim rękawem, spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe. Strój będą dzieci pozostawiały w worku w szatni.
  8. Strój galowy – biała bluzka/koszula, granatowa lub czarna spódniczka/spodnie.
  9. Podręczniki i zestaw ćwiczeń do klasy I oraz książki do języka angielskiego uczniowie otrzymają w szkole na początku roku szkolnego .
  10. W klasie pierwszej obowiązują podręczniki „Elementarz Odkrywców” wydawnictwa Nowa Era.
  11. Podręczniki do języka angielskiego: „Tiger and Friends 1”, wyd. Macmillan
  12. Książki i ćwiczenia do religii „Pan Bóg jest naszym Ojcem” cz. 1 i 2, pod red. ks. dr Pawła Płaczek zakupują Rodzice indywidualnie, (np. przez internet).

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYPRAWKI PLASTYCZNEJ BĘDĄ PODANE NA PIERWSZYM ZEBRANIU KLASOWYM.

WSZYSTKIE PRZYBORY, ZESZYTY, PODRĘCZNIKI POWINNY BYĆ OBŁOŻONE I PODPISANE!

Stroje sportowe i obuwie również należy podpisać.