W sobotę 6 listopada 2021 roku o godz. 10.00 na hali sportowej przy ulicy Piaskowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach odbył się turniej koszykówki chłopców i dziewcząt klas 7 i 8. Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn ( 6 zespołów męskich i 3 żeńskie).
W turnieju uczestniczyło ok. 60 zawodników.
Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym” w kategorii dziewcząt i chłopców.
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale prowadzona w sportowej i przyjacielskiej atmosferze.
Pierwsze miejsce wśród chłopców wywalczyła drużyna klasy 7 ze szkoły przy ulicy Piaskowej w składzie: Hołoweńko J., Tundys A., Gągol O., Lazarek K., Kolesiński J.
Drugie miejsce przypadło zawodnikom z klasy 8 ze szkoły przy ulicy Tanowskiej w składzie: Biś A., Jagodziński M., Żurawski M., Socha P., Grządka G., Andrzejczyk W., Balcerzak C.
Natomiast trzecie miejsce zdobyła drużyna ze szkoły przy ulicy Tanowskiej z klasy 7: Grządka O., Karpiński S., Starczewski A., Kukian M., Jankowski D.
Wśród dziewcząt dwa pierwsze miejsca należały do zawodniczek ze szkoły przy ulicy Tanowskiej, a trzecie do zawodniczek z klas 7 ze szkoły przy ulicy Piaskowej.

Składy drużyn:
1 miejsce – Pliszka V., Nawrotkiewicz W., Nawrotkiewicz M., Michalska M.,