Szkolna grupa wolontariuszy „Pozytywniaki” ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach przy ulicy Piaskowej włączyła się w akcję zorganizowaną przez stowarzyszenie Polites „Godzina dla Szczecina i Twojej okolicy”. Pozytywniaki postanowili podzielić się z mieszkańcami Polic ciasteczkami i dobrym słowem, a także zachęcić do oddawania krwi. Specjalnie z tej okazji Nasi wolontariusze przygotowali własnoręcznie upieczone ciasteczka. Każde ciasteczko zostało obdarzone pozytywną karteczką. W piątek 29.10.2021r. uczniowie rozdawali przepyszne ciasteczka mieszkańcom Polic oraz promowali ideę Klubu Honorowych Dawców Krwi. Wolontariusze chcieli zarazić pozytywną energią społeczność Polic i obdarować ich odrobiną słodyczy i uśmiechu, ponieważ nastawienie ma znaczenie.