Zapraszam wszystkich chętnych do zaprezentowania swojego talentu w dwóch interesujących konkursach muzycznych!

Pierwszy to “Konkurs Piosenki Bajkowej”.
Czy Ty również jesteś wielkim fanem bajek? A może potrafisz pięknie zaśpiewać piosenkę z ulubionej animacji? Teraz masz okazję się pokazać! Wybierz jedną piosenkę z bajki w dowolnym języku.
Konkurs podzielony jest na trzy kategorie:
solo dla uczniów klas 4-6, 7-8 oraz dla zespołów.
Liczba zgłoszeń jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zgłoś się jak najszybciej!
Drugi to “Konkurs Szant i Piosenek Żeglarskich”.
Jeśli marzysz o zawietrzu, morskim szumie i wspaniałych przygodach, to jest konkurs stworzony właśnie dla Ciebie! Tym razem należy zaprezentować dwie piosenki w języku polskim (szanta i/lub piosenka żeglarska).
Konkurs jest otwarty dla solistów i zespołów uczniów klas 4-8. Pokaż, jak pięknie potrafisz zaśpiewać o morskich przygodach!
Termin obu konkursów ustalony jest na kwiecień. Aby się zgłosić, proszę o podanie swoich propozycji najpóźniej do końca lutego 2024 roku.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne i cieszyć się muzyką z innymi. Przygotuj się na niezapomniane występy i zaskakujące nagrody!
Pamiętaj, że muzyka łączy nas wszystkich i daje niezapomniane emocje!